Пораз Јухора и победа Бошњана у 13. колу Зоне Запад

И ако су водеће екипе имале тешка гостовања, на табели Зоне “Запад” и после 13. кола ништа се није променило, преноси портал Спортске вести. Фудбалери водећег Трајала били су убедљиви против Јухора у Обрежу, а Топличанин је очитао лекцију Жупи у Александровцу. На другим мечевима дошли су углавном очекивани резултати, али најузбудљивије је било у Бошњану, где је истоимена екипа дочекала ћупријску Мораву. Гледаоци ће сигурно дуго памтити овај сусрет, нарочито сам финиш када су у надокнади времена постигнута два гола.

“Гости су повели у 2 минуту, у четвртом смо изједначили, али борба се распламсала у другом полувремену. Тада смо постигли водећи гол и имали резултат у рукама све до надокнаде времена, када је настало право узбуђење. Морава је изједначила у 93. минуту, али то нас није пореметило и минут касније смо постигли и ми гол и победили. Играли смо добро, али и морам рећи да нас је мало и срећа послужила” каже Спортским вестима Никола Величковић (црвени на слици), нападач Бошњана.

У осталим мечевима 13. кола резултати су следећи: Копаоник – СФС Борац 3:2, Жупа – Топличанин 0:3, Левач – ОФК Лугомир 0:0, Бошњане – Морава 1918 3:2, Рембас – Косаница 2:1, Јединство – Пољопровредник 4:2, Јухор – Трајал 1:4, Слога – Житорађа 3:0. На табели води Трајал са 37 бодова, Топличанин има 33, СФС Борац и Лугомир по 21, а Житорађа, Косаница и Левач по 19 бодова.